Ochrona felg i opon

Nano Ceramic Protect® Plastic

N ano Ceramic Protect® Plastic jest wysokiej jakości produktem, który znajduje swoje zastosowanie w pielęgnacji elementów samochodu wykonanych z gumy oraz tworzyw sztucznych. Odżywia ich powierzchnię i przywraca ich oryginalny wygląd.

Ceramiczna powłoka formująca się na powierzchni zabezpieczonych podzespołów, zachowuje się jak swoista osłona przed ujemnym wpływem czynników zewnętrznych.

Dzięki innowacyjnemu procesowi produkcji, opartemu na nanotechnologii, środek Nano Ceramic Protect® Plastic skutecznie chroni zabezpieczoną powierzchnię przed trwałymi zabrudzeniami, blaknięciem, uszkodzeniami mechanicznymi, czy promieniowaniem UV.

Przejdź do sklepu Odpowiednia konserwacja zapewni także długotrwałą ochronę barwy, trwałość i odporność na działanie wody oraz zdecydowanie uprości proces czyszczenia części gumowych i plastikowych w samochodzie.

Produkt może być używany do elementów wykonanych z gumy i tworzyw sztucznych mieszczących się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz samochodu. Dodatkowo Nano Ceramic Protect® Plastic sprawdza się jako zabezpieczenie uszczelek, opon nadając im maksymalną ochronę przed degeneracją pod wpływem szkodliwych bodźców zewnętrznych.

Skład zestawu

√ 80 ml Nano Ceramic Protect Plastic,
√ aplikator gąbkowy,
√ szmatka z mikrofibry 30×30 cm.

Przed/Po

opona-przedopona-po

Videoprezentacja produktu

vip-gallery-200