Ochrona Tapicerki Skórzanej

Nano Ceramic Protect® Leather

N ano Ceramic Protect® Leather to niezwykle skuteczny i trwały preparat, dedykowany skórzanym obiciom samochodowym, wymagającym szczególnej ochrony.

Ceramiczna osłona, która krystalizuje się po zakończeniu aplikacji środka, przyczynia się do uzyskania czystej i maksymalnie zabezpieczonej tapicerki. Nałożenie powłoki ochronnej przeciwdziała powstawaniu uciążliwych zabrudzeń – osad nie przywiera do tapicerki, a ciecze nie wchłaniają się do wewnątrz struktury obicia (efekt hydrofobowości) przez co zanieczyszczenia dają się łatwo usunąć.

Nano Ceramic Protect® Leather czyni skórzaną tapicerkę bardziej odporną (na promieniowanie UV oraz inne szkodliwe czynniki zewnętrzne) i odżywioną, a także wydobywa z niej nasyconą barwę.


Przejdź do sklepu
Tapicerowane, czyli obite materiałem bądź skórą, elementy wyposażenia wewnętrznego samochodu, wymagają niezwykle skrupulatnej pielęgnacji. Fabrycznie stosowana impregnacja ulega pogorszeniu, pod wpływem upływającego czasu, tworzących się na powierzchni zabrudzeń, plam, drobnych uszkodzeń, a nawet w procesie czyszczenia, które również osłabia obicia.

Zapobiec tym destrukcyjnym procesom, można wyłącznie przy pomocy najlepszych środków zabezpieczających.

Skład zestawu

√ 80 ml Nano Ceramic Protect® Leather,
√ aplikator gąbkowy,
√ szmatka z mikrofibry 30×30 cm.

Videoprezentacja produktu

vip-gallery-200