System Ambasador marki Nano Ceramic Protect® jest programem partnerskim skierowanym do firm — „pakiet Firma” i Klientów indywidualnych — „pakiet Klient”. Zostając Ambasadorem naszej marki, podejmujesz współpracę z profesjonalistami w branży. Pamiętaj: nie jesteśmy pośrednikami, lecz producentem i właścicielem Nano Ceramic Protect®, co oznacza dla Ciebie najkorzystniejsze warunki pośrednictwa w sprzedaży usług i produktów na rynku motoryzacyjnym i auto detailingu. Ambasador marki Nano Ceramic Protect® to system nie tylko komercyjny gdzie możesz czerpać korzyści finansowe z legalnych źródeł finansowania. To także program, dzięki, któremu możesz zostać Klubowiczem Nano Ceramic Protect® Club. Zapraszamy do zapoznania się z programem Ambasador. Jesteśmy pewni, że warto skorzystać z naszej oferty, która jest najbardziej innowacyjna na rynku. Korzystając z niej, powiększysz grono naszych zadowolonych Klientów.

Ambasador uzyskuje możliwość sprzedaży usług ceramicznego zabezpieczenia lakieru przy użyciu produktów ceramicznych Nano Ceramic Protect® Hard 9H. Po spełnieniu kilku warunków, możesz dołączyć do grona Ambasadorów i otrzymać dostęp do internetowego systemu Ambasador

System ten jest zaprojektowany w taki sposób, aby każda osoba, która dzięki Tobie zdecydowała się na wykonanie usługi ceramicznego zabezpieczenia lakieru, automatycznie generowała Twoją prowizję, którą uzyskujesz z tytułu pośrednictwa w sprzedaży, a sama dzięki Tobie otrzymała atrakcyjny rabat podczas wyceny usługi.

Pakiety Ambasador

Pakiet KLIENT

Pakiet “Klient” to pakiet przeznaczony dla klientów indywidualnych, posiadających ceramiczne zabezpieczenie lakieru Nano Ceramic Protect® Hard 9H, wykonane w autoryzowanym punkcie Nano Ceramic Protect® w kraju lub za granicą. Pamiętaj, że po wykonaniu usługi każdy Klient otrzymuje gwarancję którą powinien zarejestrować na stronie Rejestracja produktu. Brak rejestracji gwarancji powoduje jej utratę.
Kiedy już zarejestrujesz gwarancję, możesz stać się automatycznie Ambasadorem marki Nano Ceramic Protect® oraz członkiem naszego klubu Nano Ceramic Protect® Club. Wybór należy do Ciebie. Jeżeli wyrazisz taką zgodę skorzystasz ze specjalnej oferty VIP. Członkostwo w klubie Nano Ceramic Protect® Club daje prawo do pewnych korzyści i promocji opisanych na stronie Powody. Otrzymasz od nas materiały, w tym dostęp do systemu Ambasador z kodem oraz kartę członkowską klubu Nano Ceramic Protect®. Klubowicze zostają również powiadomieni o zbliżających się i/lub trwających promocjach, imprezach, chyba że zrezygnowali z otrzymywania takich powiadomień. Pamiętaj, że na każdą motoryzacyjną imprezę możesz zabrać osobę towarzyszącą. Nasza oferta to wysoki standard organizowanych imprez motoryzacyjnych na najlepszych torach wyścigowych w Polsce oraz na torach zimowych w Norwegii, z udziałem międzynarodowych instruktorów i kierowców rajdowych. Z nami spędzisz miłe chwile, poznasz wspaniałych ludzi i osiągniesz perfekcję w prowadzeniu swojego auta.

Pakiet FIRMA

Pakiet “FIRMA” to pakiet przeznaczony dla Firm związanych z motoryzacją. Pakiet w którym firmy mogą przystąpić do programu Ambasador i zostać PARTNEREM biznesowym Nano Ceramic Protect®. Skontaktuj się z nami, nasz przedstawiciel Nano Ceramic Protect® umówi się z Tobą i przyjedzie na spotkanie. Kontakt: office@nanoformula.pl

Zapraszamy, firma Nano Ceramic Protect® obsługuje firmy w ponad 80 krajach na Świecie.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej i zostać Ambasadorem?

Zacznij od wypełnienia formularza poniżej. Po jego wysłaniu otrzymasz kod dostępu do informacji o systemie Ambasador: