System Ambasador marki Nano Ceramic Protect® jest programem partnerskim skierowanym do firm — „pakiet Firma” i Klientów indywidualnych — „pakiet Klient”. Zostając Ambasadorem naszej marki, podejmujesz współpracę z profesjonalistami w branży. Pamiętaj: nie jesteśmy pośrednikami, lecz producentem i właścicielem Nano Ceramic Protect®, co oznacza dla Ciebie najkorzystniejsze warunki pośrednictwa w sprzedaży usług i produktów na rynku motoryzacyjnym i auto detailingu. Ambasador marki Nano Ceramic Protect® to system nie tylko komercyjny gdzie możesz czerpać korzyści finansowe z legalnych źródeł finansowania. To także program, dzięki, któremu możesz zostać Klubowiczem Nano Ceramic Protect® Club. Zapraszamy do zapoznania się z programem Ambasador. Jesteśmy pewni, że warto skorzystać z naszej oferty, która jest najbardziej innowacyjna na rynku. Korzystając z niej, powiększysz grono naszych zadowolonych Klientów.

Ambasador uzyskuje możliwość sprzedaży usług ceramicznego zabezpieczenia lakieru przy użyciu produktów ceramicznych Nano Ceramic Protect® Hard 9H. Po spełnieniu kilku warunków, możesz dołączyć do grona Ambasadorów i otrzymać dostęp do internetowego systemu Ambasador

System ten jest zaprojektowany w taki sposób, aby każda osoba, która dzięki Tobie zdecydowała się na wykonanie usługi ceramicznego zabezpieczenia lakieru, automatycznie generowała Twoją prowizję, którą uzyskujesz z tytułu pośrednictwa w sprzedaży, a sama dzięki Tobie otrzymała atrakcyjny rabat podczas wyceny usługi.

Chcesz dowiedzieć się więcej i zostać Ambasadorem?

Zacznij od wypełnienia formularza poniżej. Po jego wysłaniu otrzymasz kod dostępu do informacji o systemie Ambasador: